JESŤ MUSÍME KAŽDÝ DEŇ.
CHVALABOHU.

A preto sme sa rozhodli založiť niekoľko originálnych gastronomických konceptov, nech je každý váš deň zážitkom.

 
 

ThaliThali

THALI je sieť samoobslužných vegetariánskych a vegánskych reštaurácií so zameraním na indickú a thajskú kuchyňu. Veľký dôraz kladieme na kvalitu jedál, ktoré denne pripravujú profesionálny tým kuchárov z Indie a iných krajín juhovýchodnej Ázie.

ChefzoneChefzone

CHEFZONE sú štyri samoobslužné gastronomické koncepty v Bratislave a Košiciach zamerané na denné menu. Ponúkajú široký výber špecialít z celého sveta. Samoobslužný systém umožňuje zákazníkom slobodu výberu a voľby množstva jedla.

NomadNomad

Na našich dobrodružných cestách sme ochutnali najrozmanitejšie etnické kuchyne a tak sme sa rozhodli, že sa o tieto zážitky podelíme s vami. NOMAD je "svetové bistro", kde zažijete exotickú cestu svetovou kuchyňou s autentickými chuťami. Ochutnáte poctivé, výdatné, rýchle jedlá za prijateľnú cenu. V NOMÁDE nájdete najobľúbenejšie jedlá z magických uličiek aj veľkých bulvárov z rôznych kútov sveta, mäsové, vegetariánske, horúce priamo z tandoori pece, aj mrazivé osviežujúce sorbety. Všetko tak autentické, že keď zavriete oči, váš jazyk precestuje tisíce kilometrov.

ChefparadeChefparade

CHEFPARADE je najväčšia škola varenia na Slovensku. Vznikla v roku 2011, a je zakladajúcim členom CHEFGROUP. Stelesňuje unikátny kulinársky koncept, ktorý ponúka kurzy varenia pre úplných začiatočníkov i pokročilých pod vedením skúsených šéfkuchárov a tiež firemné akcie a multifunkčný priestor na prenájom.

ChefstreetChefstreet

CHEFSTREET je nespútaný gastronomický koncept autentických chuťoviek z rušných bulvárov svetových metropol, či neznámych uličiek na konci sveta. Nájdete nás na obľúbených hudobných festivaloch Pohoda, Grape či Colours of Ostrava, na outdoorových akciách a eventoch.

ChefcateringChefcatering

CHEFCATERING je synonymum pestrej ponuky svetovej gastronómie, ktorú pripravujú slovenskí a zahraniční šéfkuchári. Event, párty, svadba, školenie či obyčajná prestávka sa tak premení na kulinársky zážitok.

ChefmarketChefmarket

CHEFMARKET je svetová tržnica u vás doma, kde vždy nájdete recept na skvelý deň. Či už ide o inšpirujúce gurmánske klasiky alebo nové, ešte nepoznané exotické potraviny. Jednoducho online nakúpite v e-shope, alebo v sieti reštaurácií Thali, Chefzone a v škole varenia Chefparade v Bratislave a Košiciach.

DimiTradeDimiTrade

DIMITRADE je veľkoobchod s potravinami pre ázijskú kuchyňu, ktorá sa opiera o skúsenosti z vlastnej siete reštaurácií, školy varenia a cateringu. Ponúkame jedinečné ázijské špeciality, koreniny, strukoviny, či ťažko dostupné suroviny. Skôr ako zaradíme produkty do nášho portfólia, sami ich vyskúšajú naši ázijskí kuchári a posúdia ich kvalitu. Sme výhradný dovozca M&S kokosového mlieka pre európsky trh, pochádzajúceho priamo od farmárov v oblasti Riau v Indonézii. Obsahuje 21% tuku, bez chemických konzervantov a chemického zahusťovadla živočíšneho pôvodu E435.

         

Nazrite nám do kuchyne!

Napíšte nám svoj email a dvakrát za mesiac vám pošleme čerstvé novinky, inšpirácie, tipy a triky
zo svetových kuchýň. A občas aj chrumkavé ponuky.

Chcem novinky z Chef kuchyne