JESŤ MUSÍME KAŽDÝ DEŇ.
CHVALABOHU.

A preto sme sa rozhodli založiť niekoľko originálnych gastronomických konceptov, nech je každý váš deň zážitkom.

 
 

ThaliThali

Thali je sieť samooblužných vegetariánskych a vegánskych reštaurácií so zameraním na indickú a thajskú kuchyňu. Veľký dôraz kladieme na kvalitu jedál, ktoré denne pripravujú indickí kuchári.

ChefstreetChefstreet

CHEFSTREET je živý koncept plný chutí a vôní, ktoré si fajnšmekri môžu vychutnať v sieti street-foodových reštaurácií. V ponuke sú autentické chuťovky z rušných bulvárov svetových metropolí, či neznámych uličiek na konci sveta.

ChefzoneChefzone

CHEFZONE je samoobslužný gastronomický koncept zameraný na denné menu. Ponúka široký výber jedál zo svetových kuchýň. Samoobslužný systém umožňuje zákazníkom slobodu výberu a voľby množstva jedla.

Log LogLog Log

Vinotéka a bar LOGLOG je určený pre milovníkov kvalitného vína a alkoholu. Cez deň funguje ako vinotéka a kaviareň a vo večerných hodinách sa stáva obľúbeným miestom pre drink a posedenie s priateľmi či kolegami.

ChefparadeChefparade

Škola varenia CHEFPARADE vznikla v roku 2011 a je zakladajúcim členom CHEFGROUP. Stelesňuje unikátny kulinársky koncept, ktorý ponúka kurzy varenia pre úplných začiatočníkov i pokročilých pod vedením skúsených šéfkuchárov a tiež firemné akcie a multifunkčný priestor na prenájom.

ChefmarketChefmarket

Chefmarket je svetová tržnica u vás doma, kde vždy nájdete recept na skvelý deň. Či už ide o inšpirujúce gurmánske klasiky alebo nové, ešte nepoznané exotické potraviny. Všetko na jednom mieste.

ChefcateringChefcatering

Chefcatering je synonymum pestrej ponuky svetovej gastronómie, ktorú pripravujú slovenskí a zahraniční šéfkuchári. Event, párty, svadba, školenie či obyčajná prestávka sa tak premení na kulinársky zážitok.

         

Nazrite nám do kuchyne!

Napíšte nám svoj email a dvakrát za mesiac vám pošleme čerstvé novinky, inšpirácie, tipy a triky
zo svetových kuchýň. A občas aj chrumkavé ponuky.

Chcem novinky z Chef kuchyne